Aktuális oldal: 1 / Összes oldal: 2
Előre
thc » 2015-08-09 10:55:49
Nincs mit, szivesen. A PC-s verzióval nem foglalkozom, ugyanis nekem az FM2015 pc-re nincs meg. Igy ahhoz a verzióhoz nem készitek kimondottan magyar patcheket. 2014 volt az elsö, hogy megvettem eredetiben a "handheld" változatot. Akkor még nem készitettem hozzá magyar patchet, csak az idei 2015-ös résszel foglalkoztam. Sajnos azért mert alapból a "kézi" változatban nincs benne a magyar bajnokság ezért bátorkodtam elkésziteni a magyar patchet. (logókkal, arccsomagokkal, adatbázissal, backgroudokkal, stb.) Hogy még hivatalosabb, reálisabb, élvezhetöbb legyen, ha nem is magyar nyelven, de magyar bajnoksággal a játék.
gyengek » 2015-08-09 10:39:15
Ok. Köszi. Kíváncsi vagyok, most próbálom először Androidon 
PC-s verzió is létezik?

PC-s verzió is létezik?
thc » 2015-08-09 10:32:40
A telefonod, tableted belsö memóriájában. A "belgiumsolo" mappát kell felülirnod azzal a "belgiumsoloval", amit letöltöttél. Csak eredeti adroid operációs rendszeren müködik. És ez a handheld változat nem a PC-s.
gyengek » 2015-08-09 10:21:12
OK, köszi! Sikerült.
Még egy kérdés:
- ezt hol találom: csomagold ki ide → belgiumsolo-t” fmh2015_data → data → database és írd felül
az fmh2015_data mappát nekem kell létrehoznom?
Még egy kérdés:
- ezt hol találom: csomagold ki ide → belgiumsolo-t” fmh2015_data → data → database és írd felül
az fmh2015_data mappát nekem kell létrehoznom?
thc » 2015-08-09 10:01:18
Be kell jelentkezni fmhvibe-on. Nekem ezután letölti. Semmi hibát nem ir.
gyengek » 2015-08-09 09:36:02
Szia!
Sajnos nekem nem engedi letölteni a javított verziót.
Sorry, there is a problem
You are not allowed to download that file.
Error code: 1D161/3
Nálam van a hiba?
Előre is köszi a választ.
Sajnos nekem nem engedi letölteni a javított verziót.
Sorry, there is a problem
You are not allowed to download that file.
Error code: 1D161/3
Nálam van a hiba?
Előre is köszi a választ.
laczkovics12 » 2015-08-04 23:22:38
sziasztok!
egy kis segítséget szeretnék kérni!
régen rengeteget FM-eztem, és tegnap kitaláltam h mátol megint.
engem csak a magyar bajnokság érdekel
feltettem a játékot -> magyarosítottam -> feltettem ezt a megye1 packot de csak a merkantilbank ligáig tudod választani továbbra is...ez miért lehet? nb3 és a megye 1 hogyan jön elő? mit rontok el? 15.3.2 es verzióju játékom van
egy kis segítséget szeretnék kérni!
régen rengeteget FM-eztem, és tegnap kitaláltam h mátol megint.
engem csak a magyar bajnokság érdekel

feltettem a játékot -> magyarosítottam -> feltettem ezt a megye1 packot de csak a merkantilbank ligáig tudod választani továbbra is...ez miért lehet? nb3 és a megye 1 hogyan jön elő? mit rontok el? 15.3.2 es verzióju játékom van
thc » 2015-08-01 20:39:04
FMH2015 OTP&Merkantil Bank Liga Javitott verzió
Amit tartalmaz:
- módositott CA/PA értékek
- az összes klub magyar tartalékok, néhány klub U21 játékosai
- NBI módositása 16-ról, 12 csapatra
- a Lombard FC Pápa megszüntetése és a játékosai „free”-be tétele
- 2015/2016-os szezon hivatalos klub állománya
- 2015/2016 hivatalos klubok európai kupaporondon részvétele
Amit nem tartalmaz (még):
- 2015/2016-os nyári átigazolásokat, menedzsereket is beleértve
Megjegyzés: A világ transzfereivel nem foglalkozom, mert az editorban nem müködik az adatbázisok összefésülése, így túl nagy meló lenne megcsinálni.
Download
Amit tartalmaz:
- módositott CA/PA értékek
- az összes klub magyar tartalékok, néhány klub U21 játékosai
- NBI módositása 16-ról, 12 csapatra
- a Lombard FC Pápa megszüntetése és a játékosai „free”-be tétele
- 2015/2016-os szezon hivatalos klub állománya
- 2015/2016 hivatalos klubok európai kupaporondon részvétele
Amit nem tartalmaz (még):
- 2015/2016-os nyári átigazolásokat, menedzsereket is beleértve
Megjegyzés: A világ transzfereivel nem foglalkozom, mert az editorban nem müködik az adatbázisok összefésülése, így túl nagy meló lenne megcsinálni.
Download
crywol » 2015-06-01 12:25:49
Sziasztok!
A változatosság kedvéért lenne egy újabb kérdésem:
Korábban lehetett olyan opciót használni a játékban, hogy javaslatot kérhettél az asszisztenstől (posztra lebontva) kölcsönjátékos ügyében. Van még ez a funkció vagy csak én nem találom?
Előre is köszi.
A változatosság kedvéért lenne egy újabb kérdésem:

Korábban lehetett olyan opciót használni a játékban, hogy javaslatot kérhettél az asszisztenstől (posztra lebontva) kölcsönjátékos ügyében. Van még ez a funkció vagy csak én nem találom?
Előre is köszi.
crywol » 2015-05-21 15:48:34
Hali.
bocs a késői válaszért. Igen jó lett!
Kösz a segítséget.
bocs a késői válaszért. Igen jó lett!
Kösz a segítséget.
thc » 2015-04-26 14:44:27
Üdv,
Sajnos táblagépem az nincs, így a képek egy pc-n használható android emulátor segitségével készültek, amivel játszok is. A 2015-ös széria egy új meccsmotort is kapott (nem minden telefonon használható), amivel lassabb a meccsek lejátszása. Viszont a a beállitások menüben átállitható az eredeti meccsmotorra, így szinte pillanatok alatt lejátszható egy mérközés, de "only commentar" és "very fast" opciót használva.
Sajnos táblagépem az nincs, így a képek egy pc-n használható android emulátor segitségével készültek, amivel játszok is. A 2015-ös széria egy új meccsmotort is kapott (nem minden telefonon használható), amivel lassabb a meccsek lejátszása. Viszont a a beállitások menüben átállitható az eredeti meccsmotorra, így szinte pillanatok alatt lejátszható egy mérközés, de "only commentar" és "very fast" opciót használva.
onefan » 2015-04-26 07:42:42
Hsz.: 2144
hali
engem az érdekelne milyen táblagépen játszol és hogy mennyire pörög ajáték stb
köszi
engem az érdekelne milyen táblagépen játszol és hogy mennyire pörög ajáték stb

köszi
thc » 2015-04-25 17:06:33
Akit érdekel: orvosoltam az elbelgásodást, hogy ne belga fiatalok legyen az utánpótlás csapatba, hanem magyarok, valamint az NBII-t is sikerült módositani a reális 16 csapatra. akit érdekel irjon privátot.
thc » 2015-04-19 18:51:45
Amit tartalmaz:
- NB3 és egyéb klubok minden logója
- több mint 800 játékos és menedzser arca
- Magyarország zászló háttérkép
- a márciusban lezárult magyar adatbázis frissités
- még jó néhány egyéb klub játékoskeretének elkészitése
- + az idén elhunyt Buzánszky Jenö és az Aranycsapat emlékére készült háttérkép
Csak eredeti játékkal müködik!!!
Telepitési útmutató:
Elöször is mindenröl csinálj biztonsági mentést!
Az adatbázis telepitése:
1. csomagold ki ide → belgiumsolo-t” fmh2015_data → data → database és írd felül
2. inditsd a játékot
3. a beállitások menüben kapcsold ki a „quick start active”-ot
4. kezdj új játékot és válaszd a Belgiumot
Background használata:
SD: fmh2015 → data → fmhi_skin → images
WVGA: fmh2015 → data → fmi_skin → images
HDTV: fmh2015 → data → fmhi_hd_skin
imagesArcok használatalata:
Másold a „players” mappát a FM2015 mappán belül logó könyvtárba
screenshotok:




Download
crywol » 2015-04-16 13:46:21
Swappal csináltam (a Bölcskével cseréltem ki) sőt olyat is próbáltam hogy a Bölcskét "remove"-val kitettem és "Add" a BVSC-t. De a tesztelést még nem csináltam az tény. Megpróbálom, köszi
onefan » 2015-04-15 19:03:09
Hsz.: 2144
Mert módosulnak a csapatlétszámok, ezért ütközik a beállított értékekkel
Vmelyik csapattal cseréld meg
megkeresed a kívánt bajnokságot, ott a teams résznél kiválasztasz egy csapatot aki helyett szeretnéd
kijelölöd és Swap
rules->test rules, ha nem dob hibát akkor jó lesz
Vmelyik csapattal cseréld meg
megkeresed a kívánt bajnokságot, ott a teams résznél kiválasztasz egy csapatot aki helyett szeretnéd
kijelölöd és Swap
rules->test rules, ha nem dob hibát akkor jó lesz
crywol » 2015-04-15 13:07:56
Sziasztok!
A megyei kiegészítőhöz kérnék segítséget: a BVSC-t szeretném beletenni az nb 3 középcsoportba, de ha belerakom már nem engedi a ligaválasztásnál Magyarországot kiválasztani. Előre is köszi.
A megyei kiegészítőhöz kérnék segítséget: a BVSC-t szeretném beletenni az nb 3 középcsoportba, de ha belerakom már nem engedi a ligaválasztásnál Magyarországot kiválasztani. Előre is köszi.
korbin666 » 2015-04-05 11:26:15
Hsz.: 521
hajrapvsk » 2015-04-04 11:03:59
Hello!
Nagyon tetszik a megye 1-es kiegészítő, de élvezhetőbb lenne ha a csapatok igazi logója is megjelenne. Esetleg tudsz egy olyan logo packot amiben NB3 és az összes megye 1-es csapat logója benne van? Köszi
Nagyon tetszik a megye 1-es kiegészítő, de élvezhetőbb lenne ha a csapatok igazi logója is megjelenne. Esetleg tudsz egy olyan logo packot amiben NB3 és az összes megye 1-es csapat logója benne van? Köszi
onefan » 2015-03-31 15:22:28
Hsz.: 2144
ez csak kiegészítő, minden más az alapjátékból jön, tehát amit az SI frissített az friss, de nem figyeltem, mert megyében játszok
teszteltem
4. szezonnál tartok és nem volt semmi probléma
teszteltem
4. szezonnál tartok és nem volt semmi probléma
MT90 » 2015-03-31 14:40:48
Random gyagya kérdés: A téli átigazolásokkal ugye frissítve van? Tesztelted? Köszi az adatbázist!
Aktuális oldal: 1 / Összes oldal: 2
Előre


