zekrisz30 » 2015-11-26 14:36:56
Valaki megtudná mondani, hogy miért van a költségvetésem a béka segge alatt??? Az Atlético-t vezetem és már az első szezonban is éppencsak nyereségesek lettünk annak ellenére, hogy bajnokok lettünk az első szezonban, a kupában az elődöntőig jutottunk és a Bl-ben is továbbjutottunk a csoportból. Két szezon alatt csak egy igazolásom volt 1.7M és 21M € értékben eladtam játékosokat. Nem értem...
onefan » 2015-07-23 19:01:51
Hsz.: 2144
bal egér gomb helyett a jobbal kattintottam a poszta, ez lett az eredménye, persze pick után visszavált, de akkor is vicces
korbin666 » 2015-04-02 11:47:06
Hsz.: 521
Ja,ezt mindig eljátsszák már talán az fm 06 óta.Ha április elsején játszol,és a játékban is április elsejéhez érsz,mindig feldobja ezt.Jó régen volt már,de emlékszem,hogy elsőre átvágott engem is.
petyko14 » 2015-04-01 20:35:41
Sziasztok!
Ezen az üzeneten nagyon meglepődtem, pedig milyen jó lett volna ha igaz.
http://kepfeltoltes.hu/thumb/150401/Bej_v____Bej_v__www.kepfeltoltes.hu_.png
Ezen az üzeneten nagyon meglepődtem, pedig milyen jó lett volna ha igaz.
rockerzotyi » 2015-03-05 17:46:54
Hát ez röhej!
A barátságos meccsek szervezése és irányítasa az aszisztensre volt bízva. Az egyik kapusom már tizenkét éve a csapatnál van, ennek alkalmából szervezett egy jubileumi meccset a tiszteletére. A röhej az benne, hogy az érintett kapus az egész meccset a cserpadon töltötte.
A barátságos meccsek szervezése és irányítasa az aszisztensre volt bízva. Az egyik kapusom már tizenkét éve a csapatnál van, ennek alkalmából szervezett egy jubileumi meccset a tiszteletére. A röhej az benne, hogy az érintett kapus az egész meccset a cserpadon töltötte.
rockerzotyi
korbin666 » 2015-03-04 09:35:14
Hsz.: 521
Nincs ilyen a való életben,ez tény.De a játékban van,és csak ez számít.Nem egy valódi klub padján ülünk,hanem egy játék előtt.Vannak értelmetlen dolgok,el kell fogadnunk.Ha pedig még figyelmeztet is a játék,hogy ezt NE tedd,akkor nem kell megtenni.Jelen esetben a staff mindig szól,hogy küldjük már haza XY-t,mert járvány lehet belőle,ha összezárjuk a többivel.Ha valaki ennek ellenére is felvállalja a kockázatot,az csak magát okolhatja.
A sorozatos sérülések ellen van jó néhány dolog,amit megtehetünk.A lényeget tudod,de vannak más,nem kevésbé fontos aspektusok.
1.Meg kell szabadulni a sérülésre hajlamos emberkéktől.És nem igazolni olyat,akinek a története tele van korábbi sérülésekkel,vagy a staff azt mondja róla,hogy hajlamos a sérülésekre.
2.A lehetőségeinkhez mérten a legjobb orvosokkal(és erőnléti edzőkkel)dolgozni.
3.Kerülni kell a nagyon magas edzés intenzitást.Előszezonban mehet,de szezon közben vissza kell venni.
4.Az egyéni edzést kizárólag szükséges esetben alkalmazni,lehetőleg átlagos intenzitással.Az egyéni edzés miatt hamarabb elfárad a játékos,és megnő a sérülés kockázata.
5.Sérülésre hajlamos ember ne kapjon egyéni edzést.(ha még nem zavartuk el)
6.A taktikai beállításoknál a "Get stuck in" opció növeli a meccs közbeni sérülésveszélyt.
7.A "Higher tempo"vagy "Much higher tempo" utasítás miatt hamarabb elfáradnak a játékosok.
8.Engedélyezni lehet nemcsak a meccs utáni("Allow rest after match"),hanem a meccs előtti("Allow rest before match")opciót is.
9.A kimerült játékost x napra bátran fel lehet menteni az edzés alól.
10.Az egyéni utasításoknál figyelembe kell venni a képességeket.Aki nem bírja a gyűrődést,azt nem kell hajszolni.Tipikusan a szélső hátvédek,akik hamar merítik az akkut.Akinek alacsony a stamina/work rate értéke,nem kell erőltetni,hogy előre rohangáljon.(Taktikailag sem okos dolog)
11.Aki nem "match fit",azt nem lehet pályára engedni.Elérhetővé kell tenni a tartaléknak,amíg nem éri utol magát.
12.Ugyanez vonatkozik a sérülésből visszatérőre.Nyilvánvalóan nincs meg a meccserőnléte.
13.A folyamatos rotáció csodákra képes.Kevesebb fáradt ember=kevesebb a sérülés.
14.Lehet imádkozni...
Mert ez sem lesz elég.Az fm trükkjei kivédhetetlenek.Ételmérgezés,vírusfertőzés,a marha magára ejti a súlyzót,influenza,meg 100 más dolog.Előfordult,hogy hajhullás miatt esett ki valaki 2 hétre.De ha megteszünk mindent,teljesen elfogadható szintre lehet csökkenteni a sérüléseket.
A sorozatos sérülések ellen van jó néhány dolog,amit megtehetünk.A lényeget tudod,de vannak más,nem kevésbé fontos aspektusok.
1.Meg kell szabadulni a sérülésre hajlamos emberkéktől.És nem igazolni olyat,akinek a története tele van korábbi sérülésekkel,vagy a staff azt mondja róla,hogy hajlamos a sérülésekre.
2.A lehetőségeinkhez mérten a legjobb orvosokkal(és erőnléti edzőkkel)dolgozni.
3.Kerülni kell a nagyon magas edzés intenzitást.Előszezonban mehet,de szezon közben vissza kell venni.
4.Az egyéni edzést kizárólag szükséges esetben alkalmazni,lehetőleg átlagos intenzitással.Az egyéni edzés miatt hamarabb elfárad a játékos,és megnő a sérülés kockázata.
5.Sérülésre hajlamos ember ne kapjon egyéni edzést.(ha még nem zavartuk el)
6.A taktikai beállításoknál a "Get stuck in" opció növeli a meccs közbeni sérülésveszélyt.
7.A "Higher tempo"vagy "Much higher tempo" utasítás miatt hamarabb elfáradnak a játékosok.
8.Engedélyezni lehet nemcsak a meccs utáni("Allow rest after match"),hanem a meccs előtti("Allow rest before match")opciót is.
9.A kimerült játékost x napra bátran fel lehet menteni az edzés alól.
10.Az egyéni utasításoknál figyelembe kell venni a képességeket.Aki nem bírja a gyűrődést,azt nem kell hajszolni.Tipikusan a szélső hátvédek,akik hamar merítik az akkut.Akinek alacsony a stamina/work rate értéke,nem kell erőltetni,hogy előre rohangáljon.(Taktikailag sem okos dolog)
11.Aki nem "match fit",azt nem lehet pályára engedni.Elérhetővé kell tenni a tartaléknak,amíg nem éri utol magát.
12.Ugyanez vonatkozik a sérülésből visszatérőre.Nyilvánvalóan nincs meg a meccserőnléte.
13.A folyamatos rotáció csodákra képes.Kevesebb fáradt ember=kevesebb a sérülés.
14.Lehet imádkozni...
Mert ez sem lesz elég.Az fm trükkjei kivédhetetlenek.Ételmérgezés,vírusfertőzés,a marha magára ejti a súlyzót,influenza,meg 100 más dolog.Előfordult,hogy hajhullás miatt esett ki valaki 2 hétre.De ha megteszünk mindent,teljesen elfogadható szintre lehet csökkenteni a sérüléseket.
zekrisz30 » 2015-03-03 21:29:04
Hol a f . szba van ilyen a való életben??? Sehol... Egyébként pedig senki ne mondja nekem, mert nem hiszem, hogy a kluboknál a házi orvoshoz küldik el a játékosokat ha elkapnak valamit... Azzal már "semmi problémám", hogy sérüléshullám sújtja a csapatot, mert már szinte törvényszerű, hogy az első évben éves szinten legalább 25-30 sérülés van és több játékos is több hónapra kiesik annak ellenére, hogy igyekszem a lehetőségekhez mérten a lehető legjobb orvosi stábbal dolgozni és az edzés is emberbarát szintre van beállítva. Lásd a való életben Arsenal, Dortmund, Manchester...
korbin666 » 2015-02-19 21:15:17
Hsz.: 521
A figyelmetlenséged miatt ne a játékot okold.Minden vírusfertőzés,vagy influenza esetén megkérdik,hogy az orvosi stábra bízod-e a beteget,vagy hazaküldöd.Ha hazaküldöd,1-2 nappal később gyógyul meg,de nem fertőz meg senkit.Ha az orvosra bízod,hamarabb gyógyul,de kockázatod,hogy elkapja a fél csapat.Le van írva,csak el kellett volna olvasni.Egyébként ez nem új dolog.Talán már a 07-ben is benne volt.
zekrisz30 » 2015-02-19 19:50:24
B . sztatok már ilyet??? Kapom az üzenetet, hogy Kagawa vírusfertőzést kapott és 8-10 nap a várható felépülési idő... Elküldöm jóhiszeműen az orvosokhoz erre másnap kapok hat üzenetet, hogy másik 6 játékos is vírusfertőzést kapott. Azért ez már...
Egyébként is sérült az elején a fél kezdőcsapat Dortmundnál... Most ki a f . szt küldök a kövi bajnokin pályára???
Hogy azt a prostituált drága jóédes anyukájukat termékenyítenék meg az FM-nél...
Egyébként is sérült az elején a fél kezdőcsapat Dortmundnál... Most ki a f . szt küldök a kövi bajnokin pályára???
Hogy azt a prostituált drága jóédes anyukájukat termékenyítenék meg az FM-nél...

