Aktuális oldal: 1 / Összes oldal: 2
Előre
shearer78 » 2013-10-26 16:47:34
Nagyon sok idiota videot feltoltenek egyes emberek a Youtubra "XY csapat menedzserekent" Aztan meg csak nyomatjak a meccseket idiota kommentekkel. Semmi egyeb edzesmunka, vagy man management a csapatnal....Csak click on "Continue"
shearer78 » 2013-05-28 21:40:29
zekrisz30 írta:
Ilyen nincs... Három sérült és egy kiállítás...
Azért kicsit elkövet mindent a játék, hogy keresztbe tegyen! Imádom!
Ilyen nincs... Három sérült és egy kiállítás...
Azért kicsit elkövet mindent a játék, hogy keresztbe tegyen! Imádom!

En is hasonloan jartam! Bar nekem egyesevel serultek le az embereim, korulbelul 3 het alatt..
Pedig addig jol is ment a szeker, 13 meccsen nem kaptam ki, ebben volt kupa, UEFA, bajnoki... Az utolso oton meg golt sem kaptam. Utana meg egy kellemetlen 3 vereseg zsinorban, mire egy uj felallast sikerult kitalanom.. (Arsenal 0:1, Man City 1:2, Tottenham 1:2)
Egesz bajnoksagban eleg jo eredmenyeket produkaltunk a serulesekig Pl: oda vissza a Slovan 7:1, 3:1, Villareal 4:2, 0:0, Wigan 4:0, Norwich 5:0..stb
shearer78 » 2013-05-28 21:30:31
Mancini mester most mellefogott a Man. City kispadjan.
Ugy gondolta jo az ugy, ha erosen tartalekos csapattal all ki ellenem a "Capital One" kupa elodontojeben. Aguerot nem is nevezte, Tevez es a tobbi jobb jatekos is a kispadon ult. No nem baj, en azert komolyan vettem a meccset. De Vrij, Gutierrez, Vico, Freeman, Hobbs, Kotysch mindenki ott volt nalam aki szamit... Necid es Freeman meg az elso felidoben beramolt egyet-egyet nekik, igy magabiztosan forudlhatttunk. Szunetben naluk panikcserek, jottek Tevezek, de csak az eredmenyt tudtak megtartani, masra nem voltak jok...Sima gyozelemmel varom a dontoben a Man U : Norwich meccs gyozteset!
Crewe : Man City 2 : 0
Ugy gondolta jo az ugy, ha erosen tartalekos csapattal all ki ellenem a "Capital One" kupa elodontojeben. Aguerot nem is nevezte, Tevez es a tobbi jobb jatekos is a kispadon ult. No nem baj, en azert komolyan vettem a meccset. De Vrij, Gutierrez, Vico, Freeman, Hobbs, Kotysch mindenki ott volt nalam aki szamit... Necid es Freeman meg az elso felidoben beramolt egyet-egyet nekik, igy magabiztosan forudlhatttunk. Szunetben naluk panikcserek, jottek Tevezek, de csak az eredmenyt tudtak megtartani, masra nem voltak jok...Sima gyozelemmel varom a dontoben a Man U : Norwich meccs gyozteset!
Crewe : Man City 2 : 0
zekrisz30 » 2013-05-19 15:51:20
Ilyen nincs... Három sérült és egy kiállítás...
Azért kicsit elkövet mindent a játék, hogy keresztbe tegyen! Imádom!
Azért kicsit elkövet mindent a játék, hogy keresztbe tegyen! Imádom!
shearer78 » 2013-05-07 22:12:45
Southamptonban van 3 vilagklasszis jatekos, megsem mennek semmire!
Burdisso, Gaston Ramirez es Jack Cork!
Meg Andy King es Jason Lowe sem rossz, es megis ott vergodnek mindig a vege fele....
En megvennem mind a harom klasszist, de en nem vagyok hajlando 80-90 ezer fontot fizetni nekik hetente!
Pedig jonnenek, sot amiota ajanlatot tettem rajuk azota mindharman megbolondultak, sajat manageruket tamadtak es megjelent naluk az "Unh" az unhappy at club statusz is
De hat nalam Gutierrez a "highest earner" ugyhogy neki is menne a penze az egekbe, illetve akkor le kellene szukitenem a keretet.
Majd meglatom, lehet telen nekifutok megint
Burdisso, Gaston Ramirez es Jack Cork!
Meg Andy King es Jason Lowe sem rossz, es megis ott vergodnek mindig a vege fele....
En megvennem mind a harom klasszist, de en nem vagyok hajlando 80-90 ezer fontot fizetni nekik hetente!

Pedig jonnenek, sot amiota ajanlatot tettem rajuk azota mindharman megbolondultak, sajat manageruket tamadtak es megjelent naluk az "Unh" az unhappy at club statusz is
De hat nalam Gutierrez a "highest earner" ugyhogy neki is menne a penze az egekbe, illetve akkor le kellene szukitenem a keretet. Majd meglatom, lehet telen nekifutok megint

shearer78 » 2013-04-17 14:24:09
Iden feljutottunk a Premier Ligaba. Jott egy szponzor 60K per eves tamgotassal! 3 eves szerzodessel.
Mekkora kiraly mar! Pont eleg Gutierrez, Freeman es Vico heti fizetesere! Egyszeri alkolmmal.
Mekkora kiraly mar! Pont eleg Gutierrez, Freeman es Vico heti fizetesere! Egyszeri alkolmmal.

hollanddani » 2013-04-11 21:48:58
Nem tudom mennyire fogom tudni átadni a történet furcsaságát de megpróbálom... Kezdtem egy szezont a PSG-vel, technikás csapat révén gondoltam letámadunk, támadó foci stb. 27. meccs után kirúgtak, olyan gyengék voltunk mint a bűn. Kimásztam Kazanyba nyerni két bajnokságot a Rubinnal, defenzív kontra fociból átmentünk támadó csapatba, 4-1-2-2-1 "katalán" felállással nagyon jók voltunk orosz szinten. Év végén megkeresett a Marseille, gondoltam 50es átigazolási keretért el tudom adni a lelkem, megyek. 6 meccs, 0 győzelem a bajnokságban eddig UGYANAZZAL A FELÁLLÁSSAL ÉS ERŐSEBB KERETTEL MINT A RUBINNÁL!!!!! Na erre nem tudtam mit mondani a Sochaux elleni hazai 0-4 után.
shearer78 » 2013-03-04 00:26:39
Haha, ez tenyleg vicces. Bar a "Concentration" es a "Marking" is igen fontos tulajdonsag a vedekezo kozeppalyasoknal... Azok a szamok szinten alacsonyak?
petyka88 » 2013-03-03 20:00:24
Az Arsenal a mentésemben egy 4-2-3-1-et játszik.
Ebből a két szűrő kp Arteta és Ramsey ez még magában nem nagy csoda.Azonban ha hozzáteszem hogy Ramsey szerelése 11-es mig Artetaé 8-as és még igy is a legkevesebb gólt kapják és Arteta mutatja be a bajnokság legtöbb sikeres szerelését
Azért ez nagyon LOL
Ebből a két szűrő kp Arteta és Ramsey ez még magában nem nagy csoda.Azonban ha hozzáteszem hogy Ramsey szerelése 11-es mig Artetaé 8-as és még igy is a legkevesebb gólt kapják és Arteta mutatja be a bajnokság legtöbb sikeres szerelését

Azért ez nagyon LOL
zekrisz30 » 2013-02-03 19:55:47
Very » 2012-12-26 22:54:59
Érdekesség, hogy pont most történt az nálam amit leírtam az előző hozzászólásomban, csak a Milannál.
Franco Baresi megvette a klubbot, de amúgy semmi jelentős változás.
Azért reménykedem picit hátha majd nyáron picit több pénzt kapok, de nem valószínű.
Franco Baresi megvette a klubbot, de amúgy semmi jelentős változás.
Azért reménykedem picit hátha majd nyáron picit több pénzt kapok, de nem valószínű.
Very » 2012-12-25 19:10:00
@szmiljanics Vannak tulajdonosváltások ami után nincs jelentős változás a klubnál, sztem most is ez fog bekövetkezni.
szmiljanics » 2012-12-25 09:56:25
Hali.
Az Internazionale-val kezdtem az első szezonomat, már 2012 decemberében, tehát kb 5 hónappal azután, hogy átvettem a csapatot, Moratti úr kicsit beleúnt a dolgokba és eladta a klubbot. Francesco Toldo az új elnök úr
DDDDDD (korábbi Director).
Nekem ez egy jelentős esemény, kicsit furcsak, kicsit érdekes. Igaz, 5-6 hónapom alatt kb havonta 3-4 millás veszteség volt, nem értem miért. Új játékos csak ingyen jött vagy potom pénzért, fizetlési keret is jóval a sapka alatt van. Valszeg elfogyott az elnök úr pénze... nah mind1, kíváncsian várom, vajon mennyit invesztál a klubba Toldo.
Szerintetek ilyenkor mire lehet számítani, mi fog történni ? egy pár véleményt szívesen fogadok
))
Az Internazionale-val kezdtem az első szezonomat, már 2012 decemberében, tehát kb 5 hónappal azután, hogy átvettem a csapatot, Moratti úr kicsit beleúnt a dolgokba és eladta a klubbot. Francesco Toldo az új elnök úr
DDDDDD (korábbi Director).Nekem ez egy jelentős esemény, kicsit furcsak, kicsit érdekes. Igaz, 5-6 hónapom alatt kb havonta 3-4 millás veszteség volt, nem értem miért. Új játékos csak ingyen jött vagy potom pénzért, fizetlési keret is jóval a sapka alatt van. Valszeg elfogyott az elnök úr pénze... nah mind1, kíváncsian várom, vajon mennyit invesztál a klubba Toldo.
Szerintetek ilyenkor mire lehet számítani, mi fog történni ? egy pár véleményt szívesen fogadok
))
Live is Life
hasy.adam8 » 2012-12-12 20:49:31
szerintem ilyet még nem sokan láttatok.....tőlem vitték el a kis huncutok :
Gabi
ja és az új szezonban csak ők tudják tartani velem a lépést,olyannyira hogy vezetnek is
Gabi
ja és az új szezonban csak ők tudják tartani velem a lépést,olyannyira hogy vezetnek is
petyka88 » 2012-12-10 22:31:43
Amíg én 4M EUR évi költségvetéssel jövök-megyek a spanyol másodosztályban addig a MU 50M EUR-ért hozta el Neymar-t
talmosbence » 2012-12-10 15:07:41
Volt már valaki másnak is olyan, hogy szabadrúgásból betalált a csapata és középkezdés helyett kirúgással jött az ellenfél? Nálam már 2x is előfordult és visszatekerve kikockáztam és egyértelműen gól volt. Sajnos, nem tudtam lementeni, mert ugye nem adták meg gólnak...
hasy.adam8 » 2012-12-06 09:00:19
Huni92 » 2012-12-03 09:05:21
Hsz.: 897
Csak barátságos meccsekre vonatkozik a nem engedem el lehetőség. Ha tétmeccsre hívják be, akkor nincs választási lehetőséged.
SpangliForce » 2012-12-02 09:12:28
A világbajnokság csodájára gondolsz?!
Igazából sokáig tartott a szezonod, mert általában nem szokott ütközni a bajnoki idény vége és egy futball-torna kezdete. Amúgy teljesen érthető volt, h a csapatok elhívták a játékosokat, de úgy tudom h van opció arra, h ne engedd el őket v. visszahívd...
Igazából sokáig tartott a szezonod, mert általában nem szokott ütközni a bajnoki idény vége és egy futball-torna kezdete. Amúgy teljesen érthető volt, h a csapatok elhívták a játékosokat, de úgy tudom h van opció arra, h ne engedd el őket v. visszahívd...
steve76 » 2012-12-01 10:33:10
2014-ben járok a Shakhtarral, utolsó forduló (egyenlő ponttal a Dinamo Kievvel ) elött 13 !!! kulcsjátékosom elrepült Rióba a világbajnokságra....
Szerencsém volt, mert döntetlen játszottunk mind a ketten, így egymeccses bajnoki döntőt rendeztek, ahol 4-0-ra győztem.
Kapumat az az egycsillagos kapus védte, akinek 2 hónap múlva lejár a szerződése, és mehet a Szerjózsa minden irányába.
Mondjuk Kievtől is elvittek 8 játékost...
Más találkozott ilyen "csodával" ?
Szerencsém volt, mert döntetlen játszottunk mind a ketten, így egymeccses bajnoki döntőt rendeztek, ahol 4-0-ra győztem.
Kapumat az az egycsillagos kapus védte, akinek 2 hónap múlva lejár a szerződése, és mehet a Szerjózsa minden irányába.
Mondjuk Kievtől is elvittek 8 játékost...
Más találkozott ilyen "csodával" ?
shearer78 » 2012-11-28 18:50:26
Leigazoltam Jari Litmanen-t!! (Free transferes volt) Sajnos mar 42 eves, de remelem meg hasznara lesz a csapatomnak. Meg mindig jo adottsagai vannak, de tuti hamar kipurcan majd... Ezert csak a hajraban teszem be, ha bajban vagyunk 
Meg baratja is van a csapatnal, Edgar Davids. O az egyik megfigyelom.

Meg baratja is van a csapatnal, Edgar Davids. O az egyik megfigyelom.
Very » 2012-11-26 00:57:57
Szeretjük Pippot meg minden, de azért ennyi lovét hozzávágni u20as edzőként még a Milannál is enyhén túlzás
Aktuális oldal: 1 / Összes oldal: 2
Előre


