Aktuális oldal: 1 / Összes oldal: 17  Előre
sorrend: hsz/oldal: oldal:

LacTom  » 2011-06-06 21:52:16

Kitiltva

Hsz.: 1799

F*sza, itt megint jég esik.....

Már nincs messze a 2000......


Emperror  » 2011-06-06 20:52:47

Admin

Kitiltva

Hsz.: 6209

Belelkesedtél a 11000 hsz gondolatától?

banok  » 2011-06-06 20:37:57

Kitiltva

Hsz.: 11120

Kicsit sokat esik az eső mostanában. Durva záporok szoktak lenni székesfővárosunkban.

makó  » 2010-12-11 15:41:36

Kitiltva

Hsz.: 3218

itt meg esik a hó bibibííí
You smile, I smile. You cry, I cry. You jump off a bridge...have fun!

"Blast off, it's party time,
and this ain't no bullshit political punk rock"

gogunners  » 2010-12-10 19:51:01

Kitiltva

Hsz.: 278

Nálunk(Dombóvár) az istenért sem esik a hó ,ha meg elkezd esni rögtön el is olvad.Ez tiszta sz@r.
When I am dead,
Lay me in a mound.
Raise a stone for all to see
Runes carved to my memory

vargapeter  » 2010-12-09 11:48:22

Kitiltva

Hsz.: 4276

Eddig csak esett, de most kibaszottul havazik.
"But our February snow is now covering my lifeless body"

Last.fm

Gyulai.Norbert  » 2010-12-02 19:23:39

Kitiltva

Hsz.: 1285

még több havat

ropikakika  » 2010-12-02 18:38:49

Kitiltva

Hsz.: 1062

esik a hó

makó  » 2010-12-01 22:13:15

Kitiltva

Hsz.: 3218

szép jóestét. A buszomnak 3 órája kellett volna beérnie, de most vagyok itthon. A várostól 40 km-re bejelentette a sofőr, hogy letelet a maximális idő, amennyit vezetehet, várjunk a következőre... De mit fog ez a szaros volán kapni...
Amúgy tükörjég van az utakon végig.
You smile, I smile. You cry, I cry. You jump off a bridge...have fun!

"Blast off, it's party time,
and this ain't no bullshit political punk rock"

makó  » 2010-11-29 20:40:44

Kitiltva

Hsz.: 3218

itt még mindig sok a cigány.
amúgy esett tegnap a hó
You smile, I smile. You cry, I cry. You jump off a bridge...have fun!

"Blast off, it's party time,
and this ain't no bullshit political punk rock"

David1996  » 2010-11-27 17:22:02

Kitiltva

Hsz.: 433

Nállunk nem is esett
(Törökszentmiklós)
7:46 kor 1 picit szemerkélt kb 1percet és nekünk ennyi a havazásból...





Freddy Kruger  » 2010-11-27 10:22:50

Kitiltva

Hsz.: 780

Itt meg még mindig esik.

asdf2  » 2010-11-27 09:23:39

Kitiltva

Hsz.: 1457

Itt má el is olvadt!

Hasbal  » 2010-06-07 13:40:13

Admin

Kitiltva

Hsz.: 2630

Pedig nem


Hasbal Copyright. Minden jog fentartva. 2010

tucika  » 2010-06-07 08:30:48

Kitiltva

Hsz.: 699

Tényleg ezt mondta, mit akarsz....


Hala Madrid!

Hasbal  » 2010-06-07 07:31:43

Admin

Kitiltva

Hsz.: 2630

tucika írta:

Honaptólra esőt jósol...


Mindenhova odaírsz és nem fog esni...


Hasbal Copyright. Minden jog fentartva. 2010

tucika  » 2010-06-06 21:27:07

Kitiltva

Hsz.: 699

Honaptólra esőt jósol...

Hala Madrid!

banok  » 2010-05-30 23:09:30

Kitiltva

Hsz.: 11120

Hasbal  » 2010-05-30 21:15:35

Admin

Kitiltva

Hsz.: 2630

Jah! Itt is megint esik


Hasbal Copyright. Minden jog fentartva. 2010

asdf2  » 2010-05-30 20:36:35

Kitiltva

Hsz.: 1457

Nálunk most úgy esik, hogy kifolyik a csatornából, a kertben már majdnem áll a víz. (azaz, hogy van már egy két pocsolya.)

tucika  » 2010-05-22 20:57:15

Kitiltva

Hsz.: 699

na volt is foci egész délután! Jó idő volt, csak most este felhősödött be egy kicsit.

Hala Madrid!

Richy11  » 2010-05-22 18:38:24

Kitiltva

Hsz.: 1159

Debrecenben sunshine van, meg repülősnap

Videóim -- Modjaim a SA-hoz -- SA-Mp szerverem -- Láma blogom

Hasbal  » 2010-05-22 18:30:41

Admin

Kitiltva

Hsz.: 2630

Na bazd. megint szakad


Hasbal Copyright. Minden jog fentartva. 2010

tucika  » 2010-05-22 10:33:13

Kitiltva

Hsz.: 699

Itt is. Nemsokára megyünk a haverokkal apályára. Remélem.

Hala Madrid!
Aktuális oldal: 1 / Összes oldal: 17  Előre