Aktuális oldal: 1 / Összes oldal: 17
Előre
banok » 2011-08-25 20:59:18
banok » 2011-06-07 17:24:57
LacTom » 2011-06-06 21:52:16
F*sza, itt megint jég esik.....
Már nincs messze a 2000......


Már nincs messze a 2000......


banok » 2011-06-06 20:37:57
Kicsit sokat esik az eső mostanában. Durva záporok szoktak lenni székesfővárosunkban.
makó » 2010-12-11 15:41:36
itt meg esik a hó bibibííí
You smile, I smile. You cry, I cry. You jump off a bridge...have fun!

"Blast off, it's party time,
and this ain't no bullshit political punk rock"

and this ain't no bullshit political punk rock"
banok » 2010-12-11 14:00:51
gogunners » 2010-12-10 19:51:01
Nálunk(Dombóvár) az istenért sem esik a hó ,ha meg elkezd esni rögtön el is olvad.Ez tiszta sz@r.
When I am dead,
Lay me in a mound.
Raise a stone for all to see
Runes carved to my memory
Lay me in a mound.
Raise a stone for all to see
Runes carved to my memory
vargapeter » 2010-12-09 11:48:22
Eddig csak esett, de most kibaszottul havazik.
banok » 2010-12-02 21:04:58
makó » 2010-12-01 22:13:15
szép jóestét. A buszomnak 3 órája kellett volna beérnie, de most vagyok itthon. A várostól 40 km-re bejelentette a sofőr, hogy letelet a maximális idő, amennyit vezetehet, várjunk a következőre... De mit fog ez a szaros volán kapni...
Amúgy tükörjég van az utakon végig.
You smile, I smile. You cry, I cry. You jump off a bridge...have fun!

"Blast off, it's party time,
and this ain't no bullshit political punk rock"
Amúgy tükörjég van az utakon végig.

and this ain't no bullshit political punk rock"
makó » 2010-11-29 20:40:44
itt még mindig sok a cigány.
amúgy esett tegnap a hó
You smile, I smile. You cry, I cry. You jump off a bridge...have fun!

"Blast off, it's party time,
and this ain't no bullshit political punk rock"
amúgy esett tegnap a hó

and this ain't no bullshit political punk rock"
David1996 » 2010-11-27 17:22:02
Nállunk nem is esett
(Törökszentmiklós)
7:46 kor 1 picit szemerkélt kb 1percet és nekünk ennyi a havazásból...






(Törökszentmiklós)
7:46 kor 1 picit szemerkélt kb 1percet és nekünk ennyi a havazásból...





banok » 2010-11-26 21:02:50
gyün a tél hóval-faggyal.
Hasbal » 2010-06-07 07:31:43
Hsz.: 2630
banok » 2010-06-06 19:01:37
jövő héten jön a hőség.
banok » 2010-05-30 23:09:30
és egész jövő hétre ilyen időjárást mondanak.
Hasbal » 2010-05-30 21:15:35
Hsz.: 2630
asdf2 » 2010-05-30 20:36:35
Nálunk most úgy esik, hogy kifolyik a csatornából, a kertben már majdnem áll a víz. (azaz, hogy van már egy két pocsolya.)


tucika » 2010-05-22 20:57:15
na volt is foci egész délután!
Jó idő volt, csak most este felhősödött be egy kicsit.

Hala Madrid!
Jó idő volt, csak most este felhősödött be egy kicsit.

Hala Madrid!
Richy11 » 2010-05-22 18:38:24
Hasbal » 2010-05-22 18:30:41
Hsz.: 2630
tucika » 2010-05-22 10:33:13
Itt is. Nemsokára megyünk a haverokkal apályára. Remélem.

Hala Madrid!

Hala Madrid!
Aktuális oldal: 1 / Összes oldal: 17
Előre

















