Aktuális oldal: 1 / Összes oldal: 5  Előre

Admin

Hsz.: 2354

simán megérdemli lassan... bár a csapatban már örökérvényű tagságot szerzett, amíg vissza nem vonul

Néztem is, hogy skozo csapatát kiverted, nagy tett volt ám, gratula Én megkaptam a Little Team-et, ami már elég húzós lesz...

Stark csap le a labdára először. Stark középre adja. Lezcano csap le a labdára először. Lezcano nagyszerű kísérletet tesz a gólszerzésre.
GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!!!

Zotya  » 2008-06-12 00:09:18

Hsz.: 636

Hermes Lezcano Aréna...naneee

na most komolyan, egész jól sikerült a "hét". Bajnokin 3-0 a Zoxó ellen (elmúlt idényben egyeduralkodó volt). ma, kupában 2-0 a III.ad osztályú Kaszások ellen 2-0 ide, Egressy elemében volt

Böcse  » 2008-06-08 12:27:29

Admin

Hsz.: 2354

nekem ilyen durva meccsem még nem volt... a fiúk nem tudták jól beosztani az erejüket, kicsit megilletődötten játszottak a magasabb szinten és kissé megújúlt taktikával. Az első gólóm bődületes ficak volt, ajánlom mindenki figyelmébe, mindjárt a meccs elején Laur lendítette a lábát... a végén a 90. percben pedig jött az azidáig igen keveset mutató (bár labda se nagyon jutott el hozzá) Lezcano és 2:2-re mentette a meccset

Guszti SC - Katalán Loki 1:4

Kasum megint elemében volt, 3 gólt lőtt. ezenkívül Mlocek is egy hatalmas kapufás-felsőléces gólt lőtt távolról.

idézem a csoport fórumunkból, ott összefoglaltam a mait

"Áhh, 8 körül hazaértem és egyből a meccset lestem, szerencsére korán belekezdtünk, végre én is kaptam egy 11-est, amit Huamán értékesített is, hála a gyatra kapusnak. Köszönöm a gratulációkat, de a csapat ma bizony nem szolgált rá igazán. Talán a védelem volt az, amley egész jól lezárta a területeket, sajnos Edusei meg is sérült végül. Ma búcsúzott el Krausz a csapattól. Szóval a formák már tavaly óta, de lehet már előbb is ilyen jók voltak a legtöbbüknél, egy időben néztem ezt is. Szerencsére a legtöbb húzóemberem olyan típus, akiknek a forma magasan van. Bár azért ebben az is közrejátszik, hogy az elmúlt 2 idényben nem sok vereségem volt tétmeccsen.
Visszatérve a mai meccsre: Lezcano ritka gyenge napot fogott ki, nem is tudom, mikor játszott még ilyen gyengén. Ennek ellenére is volt gól a lábában, de sehol az átütőerő, a lendületesség, ami tőle szinte minimum. Lekgetho olyan volt, mint egy esetlen óriás, több fejese is votl, azokból 1 ha veszélyes volt, egyébként alig lehetett észrevenni, kivéve az első gólnál, ott konkrétan bevágta a felsőbe. Laur se volt csúcsformában és a szélen Kolder feltünően sokat hibázott. Lényeg most az eredmény és örömteli például a jövő nemzedék első igazi csillagának, Serranonak a gólja, valamint a gólarány javítása. Szépen fejlődnek néhányan értékelésben is."

Hsz.: 2354

jó kis meccs volt valóban. a döntetlen igazságos volt, szinte kár, hogy eldöntöttétek Első félidőben talán a Zámky volt a jobb, 2.-ban viszont a Loki kerekedett felül. Ami a Katalánok javára szól, hogy a védelme taktikailag érettebbnek tűnt, bár ehez a söprögetőshözz kéne egy gyors védő, vagy kettő, mert baj lehet, ha mindenki kirohan és csak a söpi marad hátul, de nem elég gyors. (Baten azt játszott nálam! ). Aksi védelme túl korán behúzódott a 16osán belülre, bár néha Zotyáé is. Aksi, a kapusod az piszok lassúnak tűnik, mondjuk a Loki kapusa se villámléptű. Kicsit toljáték feljebb a védekezést, szerintem és sűrítsétek, mert ha egy komolyabb csatárral találkoztok, aki jobb a védőiteknél, egy az egyben megveri, akkor már nem lesz védő, aki időben odaérjen segíteni. Főleg aksinál látni ezt, mikor 2 a 2 ellen mennek az ellenfél támadói.
De szép meccs volt, gratulálok mindkettőtöknek!

Zotya  » 2008-04-17 08:00:28

Hsz.: 636

köszi! én is előzetesen azt vártam, h "sima" meccsen nyer egyikünk, és nem jönnek a büntetők, de hát igy lett, rögtön a meccset néztem meg, nem a riportot, és.... á... csodás meccs volt. örülök, h nyertem, mert sokáig nem igy volt.

én várni akarok egy évet, addig jön be a pénz, és csak akkor igazolok. sztem, ezt csinálhatnád te is, én is cserék nélkül játszok, csak 1-2 ifim van

aksi14  » 2008-04-16 21:03:25

Hsz.: 1147

Gratulálok! Jó kis meccs volt de mást vártam... Jobb a csapatod de akkor se bánom Ilyen sikeres csapatom még sohanem volt más manager játékokban... Itt lenne az idő h cseréket igazoljak de nincs rá keret nem tudom h ezt h fogom megoldani de muszáj lessz.

Zotya  » 2008-04-16 20:16:55

Hsz.: 636

wááááá... mekkora meccs, döntőnek a leges legjobb

FC Nové Zámky - Katalán Loki 3:4

12 perc elteltével szereztek vezetést a hazaiak, mikor is egy lövés épp Zanyit találta el, a védőröl pedig épp Smoralek elé került a labda, aki egyből lőtt. a labda a kapufáról ment be végül a hálóba.
22. perc: Fedor csent labdát kb. 22 méterre a hazai kaputól, és okosan a kapu üres oldalába lőtt.
40 perc elteltével, a hazaiak gólszákja, Ulf Edeltahlhammer talált be. Alojz Bottan a felezővonaltól egészen a vendég 16-osig szlalomozott, majd a német csatár elé tálalt, aki közvetlen közelről nem hibázott.
Szinte végig rohamozta a 2. játékrészt a Loki, aminek a 84. percben megis lett a gyümölcse. az izraeli klasszis Eyal Kasum kapott labdát, majd 24 méterre a kaputól lövésre szánta el magát, és egyenlítette ki a mérkőzés állását.

A Loki, egész pontosan Kasum kezdte a büntetőpárbajt. elegáns büntetőjét követően előnybe került a magyar csapat. Bottan az első lövő a Nové Zámky csapatából, ám az ő büntetője nem volt sikeres.
2.sorozat: Egressy fölé lőtt, míg a német csodagyerek Ulf Edeltahlhammer lövését védte Marcelo Villareal.
3.sorozat: Kucharski kihagyta a büntetőt, míg a hazaiak lengyele Tokarzewski nem. kiegyenlítettek a hazaiak.
4.sorozat: mind a 2 játékos elhibázza saját büntetőjét.
5.sorozat: megint hibázik a két lövőjátékos.
6.sorozat: A Loki részéről Młocek lép a labda möge...góóól. A Nové játékos Hannák következik, próbálja kizökkenteni a kapust a koncentrálásból...de nem sikerül, Villareal megfogta a labdát, győznek a Katalánok

soha rosszabb döntőt

Böcse  » 2008-04-13 23:24:23

Admin

Hsz.: 2354

Szóljatok ha kell, ide, vagy a csoportotok fórumára is bemásolom, Pluszosként hozzáférek. Itt, vagy a Sokkeren az én csoportom fórumán is szólhattok, az elég forgalmas. NB IV.51. fóruma.

47.8 Tódor Róth Zoxó
44.6 Stelică Crainic Jundiaí Futebol Cl...
44.5 Szczęsny Kielec Pleiadi Constellat...

Hsz.: 636

Kasum ismét gólt lőtt, valamint a sérüléséből felépült Egressy is, sőt 2t is. 3-0-ra nyertem, igy 4. vagyok 12 ponttal, de elég szoros a tabella a másodiktól az ötödikig (13, 13, 12, 12, 10)

52% Possession 48%
39% Play in the half 61%
14 Shots 6

Böcse: egy ilyen stat engem is érdekelne

aksi14  » 2008-04-13 22:15:48

Hsz.: 1147

Nem hiszem h érdekli őket mert rajtam kivül kb még 3-an törődnek úgy naggyából a csapatukkal...!!! Sajnos!!

Böcse  » 2008-04-13 22:09:25

Admin

Hsz.: 2354

Gratulálok, erős a csapatod, Ulf jó vétel volt és Svacaknak csak egy baja van, hogy már öregedik lassan, mert elég durvás játékos abban az osztályban. Bár gólt most sem kaptál én a két középső védődet összébb húznám és a szélsőket is beljebb. jobb ha bentről támadnak kifelé és ezáltal kifelé szorítják a támadókat, mint kintről szorítják befelé őket(így könnyebben lőhetnek).

Amúgy a csoportod fóruma nem nagyon él, szal dobok ide egy statot a csoportodról (de ha akarod és a többiek is,dobok abba a fórumba is):

Dobroslav Svačák FC Nové Zámky
2 Silvester Tragor TJ Slovan Nitrians...
Jerguą Kanov FC Nové Zámky
Viliam Verebes FC Nové Zámky

42.7 Samuel Radič erip trnava
42.1 Nikodem Bankert TJ Slovan Nitrians...

Hsz.: 1147

Nah ismét nyertem (ez má lassan megszokás, remélem h a köv. 2 rangadón is igy lessz) ezúttal 1 új rekord született: TJ Slovan Nitrianske Sucany - FC Nové Zámky 0:7 !!! úgy látszik h Ulf Edeltahlhammer nagyon megszerette a mesterhármast mert minden meccsen szerez legalább 1-et most 5 gólnál állt meg 8 lövésből, ma Alojz Bottan is nagyon jól szerepelt hiszen 2 gólt + 1 gólpasszot szerzett, ma visszatért Dobroslav Svačák nagyon jól játszott és 3 gólpassz iródott a nevéhez bár ismét 18 napra kidőlt azért mert 1 passz közben lesérült , Levoslav Hannák (aki szélső de nem kap elég lehetőságet mert lassú és azért ma is padozott és beállt Svačák helyére) ő is 1 gólpasszig jutott, szintén 1 gólpasszot szerzett Valentín Talda is. Labdatartás 48-52%(mondhatni h lebirtokoltam ) 64-36% Támadás a térfeleken (szal le is birtokoltam ) 6-17 a Kapuralövések aránya (nekem :p)!!! Kb ennyi lenne még mindig 3. vagyok mert az előttem lévők is győztek de még játszom velük eben a szezonban szal ha 1. nem is leszek de a 2. hely az nagyon reális!!

Hsz.: 2354

Kemény meccsem volt ma, a ligám 3. legjobb csapata ellen, kissé meglepett majdnem... 5:1-re nyertem, LEzcano megint megmentett, 4-et vágott, plusz az 5., öngólnál is ő "adta a gólpasszt".

Zotya  » 2008-04-06 16:52:45

Hsz.: 636

több lövésem volt ugyan, de a labdabirtoklásból és a térfeleken lévő támadásokból az tűnik ki, h egy kiegyenlített meccsen szerzett 1 pontot a csapatom. a hazaiak már az 5. percben vezetést szereztek, sőt a 24-ben már 2-0 volt oda. második félidőben szinte csak a Loki szorongatott, és Kasum lőtt is 2 gólt. Borzasztó jól érzi a kaput ez a srác. Kucharski pedig ismét lenyűgözött, nevéhez fűződik mind a 2 gólpassz.

Guszti megint nyert játék nélkül

aksi14  » 2008-04-06 14:10:40

Hsz.: 1147

Jiiiiiiiiháááááá kurvára elégedett vagyok ma az ellen játszottam aki a múlt héten meglepetésre 2-2 játszott velem sőt majdnem megvert, de ma jött a bosszú!!!!! Hát mit mondjak a csapat nagyon jól játszott pár ember kivételével pl. Kútny nagyon szar volt nem lőtt gólt még a legnagyobb helyzetben is passzolt (de nem haragszom) a 2 játékosom aki nagyon gyenge volt és az pedig a kapusom volt mindig 45% körul van de most csak 17% volt de őrá se tudok haragudni mert nem tehetett róla egész meccsen csak 1 kirúgása volt mert az ellenfél 1 szer főlélőtt amúgy többször el se jutott a kapumig a csapatom má ráérzett a sikerre ugyanis tudják h a fiatal tehetségre Ulf Edeltahlhammer-re kell játszani vagyis mindig helyzetbe hozni ez meg is történt és lőtt is 1 laza 6-ost az ellenfélnek :p má az első félidőben 5-0 volt és a második félidőre jött a felépült szélsőm Mourier ő is elég jól játszott lőtt is 2 kapufát a 2. félidő az má csak passzolgatás volt az ellenfél térfelén és néha néha pár lövés!!!! Nagyon büszke vagyok a csapatra mert ilyen jól szerepelt és még remélem lessz pár ilyen v jobb!!!!! 1 rossz hir is mégpadig az h ma visszatérhetett volna az egyik legjobb csatárom de annyit szórakoztam a cserékkel h elfelejtettem beállitani h bejöjjön de nem baj vegyük úgy h még pihentettem őt h a jövő hétre má nagyot alkothasson!!!!!!! Jajj még bedbok pár statisztikát:
55% Labdabirtoklás 45%----29% Támadás a térfeleken 71%(letámadtam)---26 Kapuralövések 1(agy lőttem ) és a szabálytalanságok száma én 2 ő pedig 3 (sportszerű meccs volt)!!!

Böcse  » 2008-04-06 12:25:32

Admin

Hsz.: 2354

Az én meccsemen most szinte minden bejött, bár nehezen indult, az első 10 percben meglepetésre beszorultam. Aztán beindult a henger. Lezano vágott egy 4-est, ő szinte az egész meccsen nagyon aktív volt, míg Lekgetho is 3at lőtt, neki voltak fellángolásai. Krausz is egész jól játszott,szép gólt lőtt, gólpasszt is adott. Zátrok jól pótolta Laurt, bár a közelébe se ér,főleg gyorsaságban, de nagyon okosan osztogatott, csak kár, hogy lőni nemakart...Xordo, hogy éred el,hogy SG Mid utasítással is lövöldözzön? Nekem Zátrok a 16oson belül is,szembe a kapuval inkább passszolt, mindössze 1x lőtt. A meccs csúcspontja számomra azonban Kolder volt. Legutóbb nem találta a helyét a szélen, talán emgorrolt rám,amiért Amazzattorénak adtam a posztját, de ma olyan 10 percet produkált... labdaszerzés után elviharzott, kicselezett mindenkit, majd majdnem 0 szögből bevágta. Aztán középkezdés után ismét labdaszerzés,megint elviharzott és gólpasszt adott. De a bedobásai után is sok helyzet adódott. 9:0, elégedett vagyok. Végén beállt Pesic és Serrano is, Pesic 2x fölé lőtt, míg Serrano egyszer akkora kapufát lőtt,hogy csak lestem.

fodidani  » 2008-04-06 11:57:56

Hsz.: 181

Döfidákó F.C. - Fodidani FC 0:3

Ezzel a győzelemmel növeltem az előny mivel a 2. és 3. egymás ellen játszott és az döntetlen lett.

Pedrinhito  » 2008-04-04 14:40:26

Hsz.: 6451

megnézem, bár tartok tőle, nem tudnám megfizetni.

Hsz.: 1147

Óóóóhh köszi de, ott nem kis szerencséd volt mert elszállt a legjobb csatim akit kitűnően pótol az szerzemény Ulf...!!!!!

Pedrinhito  » 2008-04-02 22:06:10

Hsz.: 6451

az utóbbi időben az eredményeid olvasva, egyre büszkébb vagyok az ellened elért 1-1-es döntetlenre

aksi14  » 2008-04-02 18:08:08

Hsz.: 1147

Nah vége a guszti elleni meccsnek!!!! Számomra jól végződött ellentétben gusztival!!
Guszti SC 1 : 4 FC Nové Zámky

Má a 7. percben vezettem Ulf Edeltahlhammer góljával aki még később betalált még 2-szer ez pedig mesterhármast jelent (yeah) még betalált 1-szer Alojz Bottan és 1-1 gólpasszot adott Levoslav Hannák és Ulf Edeltahlhammerm, mig gusztinál Salamon Böröczi adott 1 gólt az első félidőben (ez egy egyenlitő gól volt 1-1-re) és gólpasszot pedig Róbert Czeglédi adott!!!